Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž MALBA IV 2017 – Ateliér prof. Martina Mainera

Do 11.5.2017 bude v Galerii Školská 28, Praha 1 (vzadu ve dvoře), přístupná výstava MALBA IV 2017 – Ateliér prof. Martina Mainera.

Ateliér prof. Martina Mainera se zabývá malířstvím, malbě věří a považuje její výuku i její výstupy – obrazy – za základ výtvarného umění. Všechny formální a výrazové různosti malířství jsou u nás možné a budou v našich možnostech podporované. Je na každém, kam směřuje a jak chce rozvíjet svůj talent. Může se vše, ale obrazovou kvalitu, sílu přítomnosti, energii, usilovnou práci a její reflexi vyžadujeme a také hodnotíme. Ateliér „malby 4“ je standardní malířský ateliér, který při svém výběru na studie hodnotí zvládnuté základy kresby a malby, svébytnost projevu, osobnost uchazečů, jejich intelekt, touhu po vzdělání, chuť učit se, zájem o současné výtvarné umění i základní přehled v umění nedávné i dávné minulosti.

https://malba4.avu.cz/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž MALBA IV 2017 – Ateliér prof. Martina Mainera