Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Maiia Epova, Vafa Vekendra, Dasha Abramova: Essence of connection

24. 1.-24. 3. / Klubovna 2.patro / Fotografie

Do 24.3.2020 bude v Klubovně 2.patro, Dlouhá 37, Praha 1, přístupná výstava obrazů a fotografií Maiia Epova, Vafa Vekendra  Dasha Abramova: Essence of connection. Prohlédnout zdarma si ji lze vždy večer mezi 20.00 – 22.00, poté už se většinou vybírá vstupné na večerní program klubovny.

Díla tří autorek, která zahrnují malby a fotografie, vznikla nezávisle na sobě. Shodou okolností se ale všechny tři setkávají na jednom místě a svá díla vystavují společně jako další pokračování reálného příběhu své tvorby, jejíž ústředním středobodem je člověk a jeho tělo coby počátek pro další propojení. / Maiia Epova, Vafa Vekendra

Dasha Abramova prezentuje abstraktní malby, které jsou paralelou k vesmírnému prostoru a světa, ve kterém žijeme, a který je protkán různými vazbami a propojeními.
Cyklus abstraktních maleb „Negativ space“ je vyjádření vlastních pocitů ze spojení nejmenších a největších objektů ve vesmíru.

Výstava je prodejní, ceník a více informací jsou dostupné v klubovně na baru.

Maiia Epova ✧ www.instagram.com/maiia_epova
Vafa Vekendra ✧ www.instagram.com/vekendra
Dasha Abramova ✧ www.instagram.com/abraplanet

…..

Všechny ukázky z výstavy: Honza Ch.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Maiia Epova, Vafa Vekendra, Dasha Abramova: Essence of connection