Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Magdaléna Rajchlová (program Petrblok II.)

24. 8.-13. 9. / Hidden Gallery / Malba

Do 13. 9. 2021 najdete v Hidden gallery, Bořivojova 106, Praha 3, velmi zajímavou a zneklidňující výstavu Magdalény Rajchlové v rámci programu Petrblok II.

Sérii Petrblok #2 a s ní i éru kresby a malby v Hidden (na nějakou dobu) uzavře studentka třetího ročníku Magdaléna Rajchlová. Ve své tvorbě vychází především z osobních zkušeností a prožitků, jejichž zobrazováním a sdílením se snaží narušit hranice lidské komfortní zóny. Svými obrazy otevírá tabu navázané na traumatické zážitky, které má dle jejího názoru v různých formách každý, protože utváření sebe sama v rámci společnosti je proces téměř nevyhnutelně traumatizující. Právě z tohoto důvodu je formování vlastní identity stěžejním tématem Magdaleniných prací.

Kontakt na osobní prohlídky:

Mail: filip (zavináč) filipkartousek.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Magdaléna Rajchlová (program Petrblok II.)