Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Luna Isis: Řeka naděje – obrazy & porcelán

Do 20. 12. 2022 je v Prague Gallery „Art of bathrooms“ by Laufen, I. P. Pavlova 5, Praha 2 (vstup z Legerovy), zdarma přístupná zajímavá výstava Luny Isis: Řeka naděje – obrazy & porcelán. Otevřeno po – pá 9:00 – 18:00.

Výstava je vánoční, prodejní a zajišťujeme zájemcům, osobní dodání obrazů a porcelánu v den ukončení výstavy 20.12.2022.
 
Člověk má vždy na vybranou, semínko zalévat a nechat z něj prostřednictvím své péče vyrůst zdravou a krásnou rostlinu a nebo se o semínko nestarat a nechat ho umřít. A tak je to s našimi sny, zdravím, rodinou, vztahy, péčí o to dobré v nás a kolem nás.
 
Přeji si, ať je má tvorba pro vás inspirací, která v sobě nese vodu z řeky naděje, ve které společně můžeme plout a tvořit krásný svět.
 
S láskou Luna Isis
luna@lunaisis.info
lunaisis.info


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Luna Isis: Řeka naděje – obrazy & porcelán