Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Luna Isis a Lev Rybalkin: „Slunce svítí všem“

Do 9.11.2020 bude v křišťálovém sále v Ruském středisku vědy a kultury, Na Zátorce 16, Praha 6, přístupná zajímavá výstava Luna Isis a Lev Rybalkin: „Slunce svítí všem“.

 Díla současné české malířky Luny Isis zobrazují krásu a poetiku barev. Každé z jejích pláten je samostatnou barevnou výpovědí, věnovanou pocitovému vnímání, solární symbolice a vítězství světla.  Pro svá díla využívá cenné materiály, mezi nimiž jsou zlatá barva a polodrahokamy citríny.

     Luna je rovněž multimediální malířkou, která se zajímá o meditativní praktiky. Právě ona vytvořila metodiku osobního rozvoje „Volný tanec“, která je hodně využívána v Česku i v zahraničí.

     Spolu s porcelánem a plátny Luny Isis jsou na výstavě představena autorská svítidla Lva Rybalkina.

     Lev Rybalkin je autorem děl, vytvořených z přepracovaných materiálů. Vytváří dekorativní lampy z ručně kovaných talířů z Istanbulu.  Jeho díla zkrášlují hudební studia, kluby a soukromé interiéry v ČR, Velké Británii, Švýcarsku, Německu a USA.

 Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Luna Isis a Lev Rybalkin: „Slunce svítí všem“