Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Lukáš Zeman: Příroda zblízka i z dálky

Do 28. 5. 2022 je v minigalerii centra Foto Škoda, Vodičkova 37, Praha 1, zdarma přístupná zajímavá a krásná výstava Lukáše Zemana: Příroda zblízka i z dálky.

Prostřednictvím výstavy se můžete přenést do krásné krajiny či za zvířaty do různých koutů světa. Fotografie si můžete rovněž zakoupit.

Lukáš Zeman – fotograf přírody

Vystudoval pardubické gymnázium a následně informatiku na Univerzitě Pardubice.

Po vysoké škole založil reklamní studio S úsměvem pro vás, jehož součástí je i knižní nakladatelství Knihy s úsměvemfotoateliér Foto s úsměvemTiskárna s úsměvem časopis pro fotografy a umělce BE-PUBLIC.

Fotografování se věnuje už od dětství, intenzivně potom s nástupem digitální fotografie. V poslední době se mu prolíná profesní fotografování pro zákazníky s fotografováním ve volném čase.

V roce 2018 uspěl ve fotografické soutěži Czech Press Photo v kategorii Příroda, věda a životní prostředí, kde získal první místo, které následně potvrdil v hlavní části, a to jako vítěz
celého ročníku Czech Press Photo 2018.

S nástupem dronů se začal věnovat i tomuto odvětví letecké fotografie. Vybrané fotografi e si můžete zakoupit i na e-shopu www.lukas-zeman.cz.

Výstava je prodejní, cenu jednotlivých snímků naleznete pod fotografiemi.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Lukáš Zeman: Příroda zblízka i z dálky