Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Lukáš Mach: Jedna svatba, jeden pohřeb

18. 1.-21. 3. / Leica Gallery / Fotografie

Do 21.3.2017 bude v kavárně Leica gallery, Školská 28, Praha 1, přístupná výstava fotografií Lukáše Macha: Jedna svatba, jeden pohřeb.

Koncepční soubor analogových fotografií s příměsí filmového zrna, do něhož byl vlepen příběh. Metaforický příběh dvou lidí a jejich nejistého světa mezi čtyřma očima.

Hlavním tématem autorových fotografií je instalace muže a ženy na téma svatby a pohřbu zároveň.

 

O autorovi:
Lukáš Mach se narodil v roce 1992 a žije v Uherském Hradišti. V současné době studuje na Univerzitě Tomáše Bati ve Zlíně se strojírenským zaměřením. Zpočátku své tvorby, od roku 2010, se samostudiem věnuje výhradně analogové fotografii. Později pokračuje i s digitální fotografií a zabývá se černobílým procesem zpracování negativů i pozitivů. Vnitřní touha jej ovšem vrací k původní analogové fotografii i jejímu klasickému zpracování, a tak začíná tvořit inscenovanou konceptuální fotografii, které se věnuje s naprostou oddaností.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Lukáš Mach: Jedna svatba, jeden pohřeb