Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Lucie Frýdlová: Organics

Do 7.11.2020 bude v Kavárně co hledá jméno, Stroupežnického 493/10, Praha 5 (vstup přes parkoviště), přístupná zajímavá a krásná výstava Lucie Frýdlové: Organics.

Aktuální výstava Lucie Frýdlové Organics vykresluje hravou formu zkoumání organických tvarů a barev nových imaginací. Zobrazuje vztahy organických forem, ze kterých tušíme emoční hloubku.
Základním prvkem její volné tvorby je estetická rovina, která nepřekračuje rámec díla, ale dotváří jeho vnitřní obsah do vnějších podob tak, aby ho divák mohl sám vnímat. Podle koncepce a obsahu uměleckého díla, které vytváří vybírá nástroje, média, které používá. Propojením analogového a digitálního prostředí dochází k vytváření nových imaginativních světů, ve kterých se často objevují abstraktní organické tvary, feminita a emoce.
 
O autorce:
Lucie Frýdlová se zaměřuje na výtvarné umění a kreativní vedení projektů, je absolventkou magisterského studia u doc. Akad. Mal. Vladimíra Merty na Plzeňské FDULS. Vystavovala ve Švédsku (České centrum ve Stockholmu, Open Art – Orebro), MOMA San Francisco, Kolumbii, Španělsku a v České republice. Podílela se na několika projektech s Petrem Formanem.
….
Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Lucie Frýdlová: Organics