Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Lu Jindrák Skřivánková a Alex Jindrák: Dark Light Metallic

Do 18. 6. 2023 je v nové KG Gate, podchod metra Můstek, výstup Václavské náměstí, přístupná velmi zajímavá a krásná výstava Lu Jindrák Skřivánková a Alex Jindrák: Dark Light Metallic.

Výstava Lu Jindrák Skřivánkové a Alexe Jindráka ve spolupráci s Ondřejem Rakušanem (CGI Artist) představuje, blíže nespecifikované druhy, které ožívají pomocí videotechnologie a rozšířené reality. Tito entity existují v umělém prostředí, kde hlavní roli v jejich existenci hraje světlo a tma. Kontrast vybízí diváky k zamyšlení nad transformační silou technologie a ke zpochybnění našeho vnímání toho, co je skutečné a co ne. Unikátní podzemní prostor KG Gate galerie v atriu metra Můstek pod Václavským náměstím poskytl dokonalé zázemí pro tento pohlcující experiment.

Kurátorka: Alexandra Karpuchina

Výstavu pořádá Karpuchina galleryFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Lu Jindrák Skřivánková a Alex Jindrák: Dark Light Metallic