Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Linda Čihařová: „Trepky“

26. 3.-15. 6. / Pracovna / Malba

Do 15.6.2018 bude v Pracovně, Vlkova 36, Praha 3 (vzadu ve sdílené kanceláři), přístupná skvělá výstava obrazů Lindy Čihařové: „Trepky“.

Do výstavního prostoru coworku v Pracovně přijala pozvání Linda Čihařová, absolventka Vysoké školy uměleckoprůmyslové v Praze. Linda je multiinstrumentalistkou klasických i nových médií. Její dílo protíná spojující element zájmu o přírodní procesy, vědu a ekologii. Ráda na svých projektech spolupracuje s renomovanými vědci a od roku 2008 stála u zrodu ekologického projektu Trash Made a za kolekci broží “Animali” získala nominaci na ceny Czech grand design.

► http://www.lindacihar.com/?cat=23

V nejnovějších obrazech Linda Čihařová projevuje svůj zájem o základní stavební prvky přírody, ekosystém mikrosvětů i jiné krajinné motivy. Jak korálový útes, tak fragment kamenne nebo kořenového systému jsou navíc obydleni drobnými živočichy neznámých druhů.
Nechává volně asociovat mysl při tvorbě skvrn, jež pak doplňuje menšími zásahy. Hledá hranici, kde je tvar vnímán jako živý tvor kde už je pouhou skvrnou. Tato hranice je tenká a navíc se často mění v čase. Co je jeden den neviditělné, může se ukázat jindy.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Linda Čihařová: „Trepky“