Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Libor Štěrba: Na prahu ráje

Cca do 31.7.2017 bude v knihkupectví Ars Pragensis, Malostranské náměstí 27, Praha 1, přístupná výstava fotografií Libora Štěrby: Na prahu ráje. Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.

Libor Štěrba

Fotograf narozený v Praze (*1969). Ve své tvorbě se věnuje především fotografování přírody, struktur a tvarů abstrahovaných z přírodních i lidských výtvorů.

Čím déle fotografuji, tím více vnímám a chápu přírodu spíše jako část vesmíru, kde máme možnost žít a žasnout. Neboť to, že zde jsme, je zázrak, jehož důvody málokdo jen třeba jen tuší. Jsme především zrozenci hvězdného prachu! Přesto si často hrajeme na pány „všehomíra“ a neomylné znalce světa kolem nás. Můj obdiv přírodě a harmoniím, které v ní nacházím, je tedy možná především díkuvzdáním za to, že jsme vůbec tady. Výkřikem údivu do tmy okolního vesmíru.

Libor Štěrba

http://www.liborsterba.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Libor Štěrba: Na prahu ráje