Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž letní skupinové výstavy Unibrejk III.

Do 3.9.2016 bude v čítárně Unijazzu, Jindřišská 5, II.schodiště, 4.patro, přístupná letní skupinová výstava Unibrejk III.

Vystavují: Cristian del Risco, Natálie Fišerová, Václav Holohlavský, Kitipong Jaisamut, Petr Janoch, Jindřiška Netrestová, Patrik Pekař, Ondřej Pospíšil, Eva Stříbrská a David Šimon.

Performance 29.8.2016 v 19:00  – Jana Orlová

„Přátelé čítárny Unijazzu a příznivci výtvarného umění. I pro letošní rok jsme pro vás připravili potěšení oka a ducha a to v rámci nesoutěžní společné výstavy umělců Unibrejk III., která se již stává tradicí. Tato otevřená výzva se snaží, nejen nabídnout výtvarníkům možnost konfrontovat svá díla na veřejnosti v prostorách Čítárny. Jejím smyslem je představit nové tvůrce a prezentovat tak zajímavé a výtvarné přístupy, kterým se meze nekladou a to se týká i neomezeností věku a vzdělání. A právě jiné pohledy na svět přes vizualizaci výtvarných aspektů jsou signálem propojení kulturnosti prožitku věcí s okolním světem.“Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž letní skupinové výstavy Unibrejk III.