Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Leoš Suchan: Material World

18. 10.-4. 11. / Galerie Ščigol / Malba

Do 4. 11. 2021 bude ve Ščigol Gallery, Husinecká 17, Praha 3, přístupná velmi zajímavá a krásná výstava obrazů Leoše Suchana: Material World. Galerie je otevřena Út-Čt, 14-18h (mimo svátky), případně po domluvě předem pro vážné zájemce i v jiném čase.

Leoš Suchan (*1989), absolvent Akademie výtvarných umění v Praze, Ateliér malířství (Prof. Zdeněk Beran, Prof. Michael Rittstein) a Fakulty výtvarných umění VUT v Brně, Ateliér malířství (Doc. MgA. Petr Kvíčala).

Leoš má již za sebou řadu samostatných i skupinových výstav v Čechách i v zahraničí a jeden z jeho obrazů byl v roce 2018 prezentován v užším výběru prestižní mezinárodní ceny „Columbia Threadneedle Prize“ v londýnské “Mall Galleries“.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Leoš Suchan: Material World