Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Leonardo Cassi / Meta-Photography

2. 10.-29. 11. / Bar/ák / Fotografie

Do 29.11.2019 bude v Bar/áku, Za Poříčskou branou 7, Praha 8 – Florenc (hned u metra), přístupná velmi zajímavá výstava Leonardo Cassi / Meta-Photography.

Leonardo Cassi je italský fotograf a grafický designer žijící v Praze. Svými fotografiemi se snaží překročit zdánlivou banalitu každodenních předmětů, odhalit jejich skrytý rozměr a darovat jim malé okamžiky slávy. Leonardo zdůrazňuje strukturu, barvy a dynamiku fotografovaných předmětů a v jejich každodennosti nachází jedinečné okamžiky sci-fi a dramatu. Obvykle volí hluboký světelný kontrast, nejčastěji používá objektivy 180-300mm makro a 50mm s pevný ohniskem a preferuje delší expozice a zavřenější clony.

Výstava Meta-Photography je ukázkou toho, co Leonardo považuje za cíl svého fotografického umění : fotografie je nástroj ke zkoumání a odhalování skrytých rozměrů předmětu, a metoda, kterou se běžné stává příběhem.

Mgr. antického umění a literatury, Miláno, 1999
Postgraduální kurz digitalního designu, fotografie a komunikace, Miláno, 2000
Kurz umělecké fotografie, Praha, 2010
Autorská výstava „Precious Stuff“, Galerie kavárny Alchymista, Praha, 2011
Kolektivní výstava, kavárna Vesmírna, Praha, 2012
Kolektivní výstava Prague Photo, Praha, 2012

….

Všechny fotky z výstavy: PetrFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Leonardo Cassi / Meta-Photography