Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Lenka a Ivo Škutovi: V dobrém i ve zlém

končí 24. února / Jatka 78 / Malba

Do 24. 2. 2024 je v kulturním prostoru Jatka 78, Jateční 1530, Praha 7 (hala 7 a 8 Holešovické tržnice), přístupná velmi zajímavá výstava Lenky a Iva Škutových: V dobrém i ve zlém.

Výstava je volně přístupná v době otevření Bistra & Baru Jatek78 (PO-PÁ 10.00–23.00, SO-NE – pokud se hraje, otevíráme 90 min. před začátkem představení).

Lenka Škutová: malířka, absolventka malby u Františka Kowolowského na Fakultě umění Ostravské univerzity, produkční ostravské galerie PLATO a manželka Iva.

Ivo Škuta: umělec, ilustrátor, absolvent malby u Františka Kowolowského na Fakultě umění Ostravské univerzity, bývalý pedagog výtvarné výchovy, spolumajitel a kurátor Kalerie s čupr uměním Saigon, manžel Lenky.

Pro více informací sledujte instagramový profil Galerie Jatka78: https://www.instagram.com/galerie_jatka78/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Lenka a Ivo Škutovi: V dobrém i ve zlém