Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Kristýna Malovaná: Morphe – kávová krajina

5. 8.-31. 8. / Original Coffee / Instalace

Nejméně do 31.8.2015 bude ve výloze kavárny Original Coffee, Betlémská 12, Praha 1, přístupná zajímavá výstava – instalace Kristýny Malované: Morphe – kávová krajina.

Pod rukama Kristýny Malované z designérského studia MORPHE se ve výloze kavárny rozrostla minimalisticky řešená fantaskní hornatá krajina, ve které se pojí vůně, odstíny, struktura i chuť kávy.

MORPHE je designové studio založené Kristýnou Malovanou a Zbyňkem Krulichem v roce 2012. Oba designéři jsou na české designové scéně známí již od roku 2008. V nedávné době prezentovali svoji práci na mezinárodních veletrzích jako Salone del Mobile v Miláně a Designblok v Praze. Podíleli se na mnoha skupinových výstavách po celém světě a účastnili se workshopů seminářů s Makkink&Bey, Esterni, Raumlabor Berlin a Vitra Summer Workshop pod vedením Hectora Serrana. Designéři získali ocenění za soutěže organizované značkami Koizumi, Vitra CZ a Tescoma. Zbyněk je spoluzakladatelem festivalu mladých designérů DesignSupermarket, který se pořádá každým rokem v Praze. Spoluzakladatelem Futura Pragensis, kolekce futuristických vizí. A spoluzakladatelem značky Blueberries, 3D tištěných šperků.

Zbyněk a Kristýna se setkali při studiu VŠUP v Praze. Morphe vychází z výrazných a přitom jednoduchých nápadů. Jejich práce v sobě snoubí sofistikovaný systém spolu s minimalistickými ideemi . Vždy se intenzivně snaží o nalezení nového přístupu k designu. V každém projetku tak přichází s novými myšlenkami a řešením.

MORPHE se specializuje na produktový, nábytkový a interiérový design. Dále také na design výstavních expozic a instalací a art direction.

http://morphe.cz/?lang=csFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Kristýna Malovaná: Morphe – kávová krajina