Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Kristýna Dražanová v Café Kamzík! (fotografie)

2. 2.-28. 2. / Cafe Kamzík / Fotografie

Do 28.2.2017 bude v Café Kamzík, Hrzánská pasáž, Kamzíkova 8 (vstup též z Celetné), přístupná zajímavá výstava fotografií Kristýny Dražanové.

Výstavy Kristýny Dražanové, fotografky, zabývající se především nevšedním portrétem a aktem ( a to i vlastním ), se objevily již v mnoha městech republiky.

V Českých Budějovicích, na mezinárodním veletrhu výtvarného umění, ArtFest 2016, kdy probíhal 4.ročník, získala v kategorii „Fotografie“ první ocenění, což ji přineslo první úspěšnou výstavu i v jejím rodném městě – Praze (Café V Rohlíku)!

Objeví se pár výherních fotografií z Budějovic, ale i doposud nevystavované fotky pánského aktu.

Rozhovor s autorkou a ukázky fotografií: http://www.fototipy.cz/2016/11/16/rozhovor-s-kristynou-drazanovou-az-na-dren/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Kristýna Dražanová v Café Kamzík! (fotografie)