Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Kosmo Nauty & Martin Šárovec: NO3

29. 3.-10. 5. / Bar/ák / Malba

Do 10.5.2019 bude v Bar/áku, Za Poříčskou branou 7, Praha 8 – Florenc (hned u metra), přístupná velmi zajímavá výstava Kosmo Nauty & Martina Šárovce: NO3.

Kosmo Nauty & Martin Šárovec / Šest postav hledá autora

„Přece jí nebudeme říkat jejím skutečným jménem!“ (Luigi Pirandello, Šest postav hledá autora)

Přijměte srdečné pozvání do reálného prostoru fantazie. Dotkněte se fikce, nacházejte postavy a konfrontujte hranice života, skutečnosti a hry. Obrazové představení bez dějství a výstupů v prostorách znovuoživovaného dlouho opuštěného domu, který je něčím mezi dílnou, pracovnou, kavárnou a jevištěm.
Dva autoři.
Hra o životě v životě.
Hraní. Představení.
Fantazie. Vlastní svět. Skutečnost.
Role. Postavy. Bytosti skutečné a nereálné.
Loutky. Manekýni. Figuríny. Panenky.
Masky. Tváře. Gesta. Grimasy.

Neuspořádaný archiv pracovních poznámek autorky Kosmo Nauty lze studovat neomezeně na adrese https://www.instagram.com/kosmo_nauty/ nebo https://www.facebook.com/kosmonautystories/, případně je archiv přístupný po předchozí domluvě.

Rozsáhlá portrétní galerie osobností věhlasných, považovaných, velebených, biblických i legendárních, oslavovaných i zatracovaných, blízkých i vzdálených rodinných příslušníků autora Martina Šárovce je přístupná nepřetržitě 24 hodin denně na známé adrese https://www.facebook.com/sarovecmartin/.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Kosmo Nauty & Martin Šárovec: NO3