Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Klez Brandar: Lusk Dizehan // 06

Do 3. 9. 2021 bude v Galerii 35 Francouzského Institutu, Štěpánská 35, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Kleze Brandara: Lusk Dizehan // 06.

Tento fotografický koncept, zrozený v roce 2016 v Praze, se u příležitosti šestého vydání vrací ke svým počátkům – představí 21 digitálních fotografií, pořízených počátkem roku 2020 mezi Tiranou a Prahou. Lusk Dizehan // 03 // 04 a // 05 byla všechna focena na černobílý film. Kromě fotografické práce je toto vydání obohaceno texty, „vinětou“ pod každou fotografií, které pojednávají o různých tématech a mají jako společnou nit ekologii, tedy touhu lépe porozumět našim prostředím.
 
Klez Brandar, narozen v Nantes, žil na mnoha místech po celém světě. Odjakživa ho pohlcuje zachycování krásy v banálních okamžicích a ve své fotografické tvorbě odkrývá skryté a mimořádné věci ve scénách každodenního života.


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Klez Brandar: Lusk Dizehan // 06