Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Kateřina Štenclová: Expanze jemných struktur

Do 15. 2. 2024 je ve výstavních prostorách Kampusu Hybernská 4, Praha 1, do dvora dozadu a doleva, přístupná velmi zajímavá výstava Kateřiny Štenclové: Expanze jemných struktur.

Otevírací doba galerie: Po–Pá 09–21, So 10–20
Během února mimořádná otevírací doba: 1. – 2., 7. – 9., 13. – 14. 2. pouze od 17:00 do 19:00 z důvodu rekonstrukce přilehlého prostoru kavárny.

K projektu “Expanze jemných struktur” inspirovaly Kateřinu Štenclovou úvahy o rozpínání vesmíru v různých směrech různou rychlostí… Pokračováním malby z obrazu na igelitové podložky a odpoutání se – expanze z plochy obrazu do prostoru HYB4 Galerie v Kampusu Hybernská, tak by se dala charakterizovat tvorba autorky. Práce s konkrétním prostorem a s iluzí prostoru v malbě je tématem této výstavy.

Komentované prohlídky s autorkou Kateřinou Štenclovou a kurátorem Filipem Kazdou:

  • sobota 3. 2. 15:00
  • úterý 6. 2. 18:00
  • sobota 10. 2. 15:00
  • čtvrtek 15. 2. 18:00


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Kateřina Štenclová: Expanze jemných struktur