Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž: Kateřina Konarovská & Katerina Sidorova & Debbie Young: Císař je nahý

Do 14.7.2018 bude v kulturním prostoru Holešovická šachta, Na Šachtě 3, Praha 7, vstup je z ulice Bubenská 14, přístupná velmi zajímavá výstava Kateřiny Konarovské (CZ), Kateriny Sidorove (RUS) a Debbie Young (Skotsko): Císař je nahý.

Tyto mladé umělkyně se potkaly na studiích na Královské akademii umění v Haagu a spojuje je práce s textilem, ať už jsou to tkané látky či tapiserie, výroba oblečení či návrh designu.

Uprostřed karnevalu, kterým současná situace opravdu je, je těžké odvodit pravdu ze lží a fakta z fikce. Struktury moci jsou zahaleny nejkrásnějšími dekoracemi, nerovnost je oblečena do růžové, obtěžování má nasazený úsměv. Můžete se jednoduše ztratit a následovat obecný názor. Ale je to, čemu se rozhodnete věřit, to, o co tu opravdu jde? Vidíte, co je ukryto za maskami?
Kateřina Konarovská, Katerina Sidorova a Debbie Young vám poskytnou jeviště, dají vám oblečení a festival, kde se můžete obléct. Bavte se, radujte se, ale také dávejte pozor, když budou lidé ukazovat na tu nejlépe oblečenou osobu – nemusí na sobě mít vůbec nic.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž: Kateřina Konarovská & Katerina Sidorova & Debbie Young: Císař je nahý