Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Kateřina Brabcová aka Brabikate: Říkej tomu kouzlo

Do 30.6.2017 bude ve stylovém papírnictví kaš-mi-daš, Pod Nuselskými schody 1721/3, Praha 2, přístupná zajímavá výstava Kateřiny Brabcové aka Brabikate: Říkej tomu kouzlo.

Druhou výstavu v mezaninu papírnictví kaš-mi-daš má na svědomí mladá talentovaná umělkyně Kateřina Brabcová alias Brabikate. „Do obrázků, které uvidíte na této výstavě, jsem zakomponovala svoje oblíbené motivy – vesmír, hvězdy, nekonečno, život, lásku, sny. V akvarelu jsem si rozpouštěla svoje radosti i strachy a nejistoty, které máme v životě občas asi všichni. Ale někdy stačí jít ven, v noci, nebo se jen tak dívat z okna, na hvězdy… a najednou to všechno vidíte v jiné perspektivě. A právě to mě baví malovat a předávat dál. Ta kouzla kolem nás a v nás,“ prozrazuje o své tvorbě Katka.

www.instagram.com/brabikate
www.brabikate.tumblr.com
www.brabikate.blogspot.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Kateřina Brabcová aka Brabikate: Říkej tomu kouzlo