Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Katarina Makarova: Modern Gods

1. 8.-20. 9. / Point / Grafický design

Do 20.9.2018 bude v nově otevřeném café – baru galerii Point pod Galerií Jaroslava Fragnera, Betlémské náměstí 5a, Praha 1, přístupná zajímavá výstava Katarina Makarova: Modern Gods.

Motto: Jsem online, tedy jsem.

Bůh není, protože nikdy nepostoval selfie, netweetoval a youtubeři o něm nemluví. Dnes uctíváme jiné modly. Tihle Moderní bohové nepotřebují mramorové sochy ani vitráže v chrámových oknech. Není třeba se k nim modlit a dokazovat jim naši oddanost. Jsou tu s námi za každých okolností, a proto si zaslouží být zobrazeni.

Tato série plakátů je věnovaná každému, kdo ráno s vypínáním budíku reflexivně spouští instagram a není si tak úplně jistý rozdílem mezi smrtí a offline režimem.



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Katarina Makarova: Modern Gods