Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Karin Zadrick: Folklór

Do 15.4.2019 bude v showroomu Heleny Dařbujánové, Veverkova 7, Praha 7, přístupná zajímavá výstava fotografií Karin Zadrick: Folklór.

Výstava Folklor ve window gallery v showroomu Heleny Dařbujánové představí 5 dosud nezveřejněných fotografií, které autorka Karin Zadrick nafotila pro Dolce Vita v roce 2014.

Série fotografií vystavených na výstavě Folklor zve k ohlédnutí za obdobím masopustu, vzdává hold tradici, řemeslu a to vše skrze osobitý umělecký pohled fotografky Karin Zadrick.

……..

Karin Zadrick

Vystudovala obor konceptuální tendence na Fakultě výtvarných umění v Brně pod vedením Petra Kvíčaly a Petera Ronaie. Mimo jiné se věnuje fotografii a multimediální tvorbě. Od roku 2000 žila a tvořila v USA, od roku 2008 žije a tvoří v Praze. Je autorkou nepravidelně vycházejícího tištěného projektu Skici, volných sérií fotografií. Inspirací je pro ni snaha o pochopení vlastní existence a snaha dobrat se nějaké vnitřní pravdivosti v každé oblasti, ve které tvoří. V oblasti módy spolupracuje dlouhodobě s módní návrhářkou Denisou Novou. Fotila pro Elle, Dolce Vita a další. Spolupracuje s umělci, architekty, hudebníky. Byla nominována na Czech Grand Design za rok 2007, 2010 a 2011. 

www.karinzadrick.com Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Karin Zadrick: Folklór