Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Karel IV – Král ze zlaté kolébky

Pouze do 9. června 2016 (kromě 26. května 2016) bude na zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice, Michalská 12, Praha 1, přístupná panelová výstava Karel IV – Král ze zlaté kolébky.

Otevřeno v pracovních dnech od 09:00 do 16:00 hodin.

U příležitosti 700. výročí narození císaře Karla IV. pořádají Svobodný stát Bavorsko a Česká republika společnou zemskou výstavu. Karel IV. patří k nejvýznamnějším a nejvšestrannějším panovníkům české, bavorské a evropské historie.

Dvojjazyčnou putovní výstavou Karel IV. – Král ze zlaté kolébky, organizovanou spolkem Goldene Straße e.V., se Zastoupení Svobodného státu Bavorsko v České republice podílí na doprovodném programu k Česko-bavorské zemské výstavě 2016/2017.

Obrazy a texty z uměleckých soutěží spolku osloví jak děti, tak dospělé. Do projektu jsou zapojené školy nacházející se na Zlaté cestě mezi Prahou a Norimberkem.

Bližší informace k Bavorskému zastoupení, jakož i informace k příjezdu naleznete na www.bavorsko.bayern.de.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Karel IV – Král ze zlaté kolébky