Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Kamil Schwarz: Hlava na hlavě

25. 9.-20. 12. / Obchod vínem HP / Kresba

Do 20. 12. 2020 bude v Obchodě vínem HP, Rumunská 31, Praha 2, přístupná zajímavá výstava obrazů a kreseb Kamila Schwarze: Hlava na hlavě.

Kamil Schwarz (* 1952, Praha)

Od roku 1988 žije a pracuje v Německé spolkové republice, posledních 15 let se střídavými úspěchy ve svobodném povolání architekta, do té doby asi sedm let zaměstnán v jednom ateliéru. Posledních šest let se zabývá malbou a drobnou skulpturou, aktuálně řeší design menších osvětlovacích těles. Realizoval několik samostatných výstav: Passau, Mnichov, několik společných – Bratislava, a také jednu putovní: Slovensko, Itálie.

….

Většina ukázek z výstavy i fotek z vernisáže: Petr (já na výstavě byl o pár dní později, naštěstí jsem potkal autora i kurátora).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Kamil Schwarz: Hlava na hlavě