Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Juraj Ďuriš: Turmoil

7. 4.-15. 5. / Galerie Mega / Malba

Do 15. 5. 2022 bude v Galerii Mega, podchod Palackého náměstí, 2. vstup do stanice metra Karlovo náměstí, Praha 2, v otevírací době metra přístupná velmi zajímavá a krásná výstava obrazů Juraje Ďuriše: Turmoil.

Juraj Ďuriš je výtvarník ze slovenské Nitry, který vystudoval Fakultu výtvarných umění v Brně. Jurajova paleta stylů je široká. Můžeme v ní najít realistické až abstraktní portréty nebo experimenty s objekty. Inspirací umělce jsou různá prostředí, ať už jde o graffiti, reklamu nebo klasickou malbu. Díky svému talentu a dřině dává tématům jako portrét, zátiší nebo žánrová malba zcela nový nádech, který jeho styl dělá zcela jedinečným.

🚇Vystavená díla🚇

🚇INSTAGRAM GALERIE MEGA🚇Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Juraj Ďuriš: Turmoil