Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy

25. 4.-14. 6. / Galerie Mimochodem / Ilustrace

Do 14.6.2019 bude v galerii Mimochodem, podchod Palackého – východ směr Podskalská (metro Karlovo nám.) přístupná v otevírací době metra výstava Juliány Chomové: dobré činy, zlé činy.

„Skutečnost je jiná. Zlý čin se nikdy nebude tvářit zle, jen z toho principu, že je zlý a zákeřný tudíž proč by se Vám hned prezentoval jako zlý. Bude vypadat naprosto nevinně, krásně, božsky, líbezně a bude se Vám zdát sladký a růžový. Však jeho zlé důsledky a vše, co to obnáší poznáte až když se pro něj rozhodnete, však to již bude pozdě, nu ne tak pozdě, avšak pozdě než byste z toho stihli včas vycouvat, jelikož Vám ten zlý čin dá i zlé důsledky do života za které si pak budete muset nést odpovědnost.“ (Sára Lhotáková)

Kurátorky: Štěpánka Drchalová, Veronika Rollová, Tereza Vernerová Volná

Výstavu podpořili: Magistrát hl. m. Prahy, Nadace pro současné umění Praha, GESTOR ochranný svaz autorskýFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Juliána Chomová: dobré činy, zlé činy