Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Josef Louda: Vášně

Do 29.11.2018 bude v Galerii „Toyen“ v podzemí Informačního centra MČ Praha 3, Milešovská 1, Praha 3 (přímo na Náměstí Jiřího z Poděbrad), přístupná zajímavá a krásná výstava fotografií Josefa Loudy: Vášně.

Otevřeno: Po, St 9-19 hodin; Út, Čt, Pá 9-16 hodin. Vstup zdarma.

Josef Louda, nezávislý fotograf a publicista, má na svém kontě desítky titulních stran, stovky otištěných fotografií, článků, reportáží, rozhovorů a několik samostatných výstav. Je trojnásobný vítězem soutěže Praha fotografická.

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr…. (já jsem na místo dorazil, ale výstavu jsem neviděl, čekalo se na zahájení, po půl hodině čekání jsem musel běžet na další výstavy, kterých ten večer bylo hodně).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Josef Louda: Vášně