Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jo Blin: Some Things Are Getting Hard To Ignore

Do 6. 7. 2021 bude v Galerii Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 (vstup z Lihovarská 12), přístupná zajímavá výstava „Některé věci je stále těžší ignorovat“ multimediální umělkyně z Jo Blin z Francie.

Jo je rozzlobená imigrantka a multimediální umělkyně žijící v Praze. Její práce nabírá různé podoby v rámci obsesivního prozkoumávání aktuálních sociálních a politických problémů, současného lidského chování a absurdity, která je inherentní v její vlastní praxi. Její experimenty, obrazy a slova, často ztracená ve světle před-apokalyptických myšlenek, přecházejí od odvážných výroků k marným protestům, nevyslyšeným modlitbám a autoportrétům bezmocnosti. Ale nebojte se, je v pořádku.

….

Všechny fotky z výstavy i vernisáže: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jo Blin: Some Things Are Getting Hard To Ignore