Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jiří Podrazil: Zblízka II

12. 3.-12. 5. / Café Kampus / Fotografie

Do 12.5.2019 bude v Café Kampus, Náprstkova 10, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava fotografií Jiřího Podrazila: Zblízka II.

Fotografie Jiřího Podrazila (*1962) mají pestrý tematický záběr od reportáže, přírody až k leteckým záběrům, ale stěžejní roli v jeho díle sehrává architektura. Provází jej už čtvrtstoletí na profesionální cestě fotografa a okouzlila ho zejména ta, která je věcně definovatelná a vnitřně logická. Dlouholetá spolupráce s četnými autory a nakladateli na publikacích o historické architektuře dovedla Jiřího Podrazila k jednoduché, čisté fotografii vycházející z minimalismu, kterou ještě podtrhuje použitím pouze černobílého spektra. A právě taková je výstava na téma výtvarného architektonického detailu, již druhá v autorově portfoliu. Hledejme tedy společně s ním záběry, kde se prvoplánově nenabízejí.

…….

Všechny ukázky z výstavy: Petr.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jiří Podrazil: Zblízka II