Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jiří Jiroutek: Cit, svit, svist, horizont

Do 9. 1. 2022 bude v Ateliéru Josefa Sudka, Újezd 30, Praha 1 (po zazvonění třemi průchody pořád rovně dozadu a přes dvůr), přístupná zajímavá výstava Jiřího Jiroutka: Cit, svit, svist, horizont.

Černobílé, estetické, vycizelizované; zblízka i zdaleka. Takový je fotografický svět Jiřího Jiroutka, který nezapře smysl pro vizuální věcnost, široký horizont a geometrický detail.

Kurátor výstavy – Martin Dostál

…….

Jiří Jiroutek (* 21. března 1967, Louny) je současný český fotograf žijící v Liberci, vystudoval Institut tvůrčí fotografie při slezské univerzitě v Opavě (abs. 1994). Od roku 1991 žije a pracuje jako umělec na volné noze, je držitelem titulu QEP (Qualified European Photographer). Spolupracuje často s výtvarníky, ve své tvorbě se zaměřuje na architekturu a portrétní fotografii. Vystavoval na mnoha autorských i společných výstavách doma, v Evropě i Spojených státech.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jiří Jiroutek: Cit, svit, svist, horizont