Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jiří Heller – Kvadrály – fotografická výstava

Do 15.4.2018 bude v Knihkupectví a kavárně Řehoře Samsy, Pasáž „U Nováků“, Vodičkova 30, Praha 1, přístupná výstava Jiřího Hellera – Kvadrály.

Ing. Jiří Heller fotografuje od střední školy, na vysoké škole technického směru začal publikovat v novinách a časopisech. Specializuje se na ilustrační náladové snímky. Po ukončení ČVUT dostal nabídku nastoupit jako fotoreportér Svobodného slova, místo toho musel odejít na vojnu a poté nastoupil do vystudovaného oboru. Teprve o dvacet let později v roce 2003 se rozhodl výhradně věnovat vlastnímu fotografování. Věnuje se nejenom vlastnímu fotografování a následné publikační činnosti, ale i obchodním činnostem v této oblasti, organizování akcí, jejich moderování apod.

Specializace
– věnuje se zejména volné fotografické tvorbě, jeho tématy jsou především příroda, lidé, psi a volná tvorba
– oblíbeným formátem jsou panoramatické snímky (věnuje se i zobrazení panoramat v 360 stupních a tvorbě virtuálních procházek)
– fotografie Jiřího Hellera jsou velmi často využívány ve formě adjustovaných velkoplošných snímků pro výzdobu domovů, interiérů firem a společností, restaurantů a jiných společných prostor
– profesionální fotograf se také věnuje hře na nejstarší hudební dechový nástroj – na australské didgeridoo

Jiří Heller také provozuje internetovou Galerii WWG.CZFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jiří Heller – Kvadrály – fotografická výstava