Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jessica Serran: I´m Not in Love with You Yet

Pouze do 12.5.2019 bude v Galerii Hala C, Drahobejlova 15, Praha 9 (vstup z Lihovarská 12), přístupná zajímavá výstava obrazů kanadské vizuální umělkyně žijící a pracující v Praze, Jessicy Serran, nazvaná I´m Not in Love with You Yet.

Jessica Serran představujeí velkoformátové obrazy na dřevě (160X160cm.).
Díla jsou jako procházka po ulicích mysli umělkyně, vytvořené z abstraktních obrazců, figurativní fotografické koláže, a architektonické perspektivy, které doplňují krátké písemné výroky v anglickém jazyce.
Kurátor Hagai Segev v textu o umělkyni píše: „Serran vytváří snový svět, lyrický, přemýšlivý, vyrovnaný, ovšem takový, který vyzdvihuje psychologickou otázku současného osobního života v neklidném světě. Zobrazením různých dotazů na dřevěné desky se Serran propracovává cestou sebepoznání, která oslovuje a působí, jelikož se jedná o proces, se kterým se setkává divák nebo procházející se sám také.“

www.jessicaserran.comFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jessica Serran: I´m Not in Love with You Yet