Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž jednovečerní výstavy Hanky Skálové a Šťastné a designové IV

12. 12.-12. 12. / Eterno Moderno / Design

12.12.2015 se konala v butiku Eterno moderno, Benediktská 4, Praha 1 (za Kotvou),  jednovečerní výstava obrazů Hanky Skálové a designérská prodejní akce Šťastné a designové IV.

„Letos se naše již tradiční trhy konaly v malinko netradičním duchu. Uskutečnily se opět na jiném místě, a to v našem krámku v Benediktské ulici. I tentokrát jsme vám nabídli zajímavé výtvory českých umělců a designérů, kterými můžete potěšit jak sebe, tak své blízké.

Tento rok jsme se ale rozhodli pojmout akci trochu kulturněji a připojit k nakupování ještě výstavu obrazů. Úplně prvním umělcem, jehož díla na zdech krámku zazářila nebyl nikdo jiný než Hanka Skálová!“Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž jednovečerní výstavy Hanky Skálové a Šťastné a designové IV