Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jana Kupčáková: Objektiv nerovnosti

Do 31. 8. 2023 je ve výstavních prostorách projektu Hybernská 4, Praha 1, ve sklepení E, přístupná zajímavá výstava Jany Kupčákové: Objektiv nerovnosti.

Výstava Objektiv nerovnosti představuje fotografie Jany Kupčákové ze všech koutů světa, které dokumentují a pojednávají o sociálních nerovnostech a problémech, se kterými se lidé potýkají.
 
Prostřednictvím uměleckého vyjádření a citlivě zachycených momentů Vás fotografie přenesou do míst, kde se sociální nerovnosti stávají nepopiratelnou skutečností. Každý snímek v sobě nese sílu vyprávět příběh, překročit hranice a otevřít dialog.
 
Fotografická síla Jany Kupčákové je cesta lidských osudů a uličního světa, vyprávěná prostřednictvím jejích snímků.
 
Výstava je spolufinancovaná Evropskou unií.
 
…….
 
Ing. Jana Kupčáková

* 1982, České Budějovice

Všestranně orientovaná fotografka, která má na svém kontě celou řadu ocenění z prestižních fotografických soutěží, jakými jsou např. soutěže Fotograf roku časopisu Foto-Video, Nikon kalendář, Paris street photo, Women street photographers, PhotoJourney a jiné.

http://kupcakovajana.wix.com/johankaphotography


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jana Kupčáková: Objektiv nerovnosti