Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jan Zdvořák: Zero Mutual Friends

Do 30. 7. 2022 je v Bold Gallery, U Měšťanského pivovaru 6a, Praha 7, přístupná velmi zajímavá a instalačně náročná výstava Jana Zdvořáka: Zero Mutual Friends.

Na výstavě ZERO MUTUAL FRIENDS, připravené pro galerii Bold, umělec Jan Zdvořák ukazuje způsoby vizuální abstrakce písma. Za použití tradičních médií kresby a instalace nabízí varianty výtvarného zpracování textu. Slova, u nichž je důležitější spíš jak vypadají než co znamenají. I přesto, že práce Jana Zdvořáka mají konceptuální pozadí, jsou silně založeny na vizualitě. Plánujeme komentované prohlídky jak v galerii tak v klubu Fuchs2, na jehož střeše se nachází instalace Jana Zdvořáka.

Výstava je součástí prvního ročníku festivalu WALL STREET, kterého se účastní 3 další pražské galerie @thechemistrygallery, @villapelle @karpuchinagalleryFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jan Zdvořák: Zero Mutual Friends