Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jan Pfeiffer: Poměr vztahu

22. 1.-5. 3. / Drdova gallery / Instalace

Do 5.3.2016 bude v Drdova gallery, Křížkovského 10, Praha 3 (nedaleko Jiřího z Poděbrad), přístupná výstava Jana Pfeiffera: Poměr vztahu.

Nová autorská výstava Jana Pfeiffera Poměr vztahu prezentuje sérii velkoformátových kreseb a kreslené animace.

Název výstavy je jak explicitním pojmenováním, tak dává prostor pro širší výklad analogicky k vlastnímu obsahu autorových prací, které se zabývají významem vztahování se dvou různých entit k sobě. Tyto subjekty nejsou vždy protichůdné, spíš různou měrou odlišné, a snahou výstavy je zachycení tohoto poměru, respektive jeho dynamiky. Kresby vytvořené grafitovým prachem představují abstraktní atmosferické krajiny. Často se jedná o diptychy jako přenesené vyjádření vztahu. Kresebná animace doslovněji popisuje probíhající proměnu jednotlivých vztahových situací.

http://janpfeiffer.info/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jan Pfeiffer: Poměr vztahu