Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jan Parkman a Raul Sorrosa – Byli jsme na Kubě

Do 29.2.2016 bude v Poštovní minigalerii na poště Přemyslovská 2 (vchod z nám. Jiřího z Poděbrad), přístupná výstava fotografií Jana Parkmana a Raula Sorrosy – Byli jsme na Kubě.

Jan PARKMAN narozen 9.září 1942, vystudoval Pedagogickou fakultu UK v Praze a FAMU obor fotografie. Žije v Praze a věnuje se reportážní a výtvarné fotografii a pedagogické činnosti.Vystavuje doma i v zahraničí (Francie,Belgie,Německo Švýcarsko,Norsko,Finsko a další).

Raúl SORROSA, narozen 15. srpna 1964, v Ekvádoru, vystudoval fakultu Socialní komunikace v Guayaquil a Marketing. Žije v Praze a věnuje se novinářské práci a pedagogické činnosti.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jan Parkman a Raul Sorrosa – Byli jsme na Kubě