Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Jan Kunovský a Nevena Thielová, jako host Bonnie Juanita Glover

14. 4.-3. 5. / Galerie Lapidárium / Malba

Do 3. 5. 2015 bude v Galerii Lapidárium, Rámová 6, Praha 1, přístupná výstava Jan Kunovský a Nevena Thielová, jako host Bonnie Juanita Glover.

Nevena Thielová
Umělecká maskérka na volné noze. Pracovala a pracuje pro Barrandov, Národní divadlo, Československou a Českou televizi, fotografy. Maluje od r.1960 – nejdříve karikatury- perokresby, poté miniatury (olej) a dále olejomalby větších rozměrů. Spolupracuje často s Janem Kunovským.

Jan Kunovský, akademický malíř
Řadu let spolupracuje s předními baletkami, například s Terezou Podařilovou (primabalerína ND), s Dariou Klimentovou (primabalerína Londýnského ND). Divadlo ho inspiruje nejen v malbě, ale i ve výtvarně tanečních projektech a performancích.

Galerie Lapidárium

Unikátní výstavní prostor v srdci Starého Města pražského, který je spravován Nadací český barok. Vznikl s laskavou podporou MČ Praha 1.
Snoubí 3 základní prvky:
Barokní sochy významných představitelů tohoto slohu (např. Ottavio Mosto, Matyáš Braun).
Mystická „historická graffiti“ na stěnách jako otisk minulosti.
Výstavy současného výtvarného umění vysoké kvality jak začínajících, tak etablovaných umělců, které působí v kontrastu k umění minulosti.

www.barok.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Jan Kunovský a Nevena Thielová, jako host Bonnie Juanita Glover