Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jan Krtička: Záznamy

Do 26. 11. 2022 je v Galerii Jilská 14, Jilská 14, Praha 1, přístupná velmi zajímavá multimediální výstava Jana Krtičky: Záznamy.

Otevřeno středa – sobota od 14 do 19 hodin.

Výstava s názvem „Záznamy“ pracuje s motivy putování, toulek a procházek krajinou, při nichž jsme nejenom pozorovateli, ale i pečlivými posluchači míst, kudy procházíme. Zvukové i audiovizuální stopy přírody, města, lidských interakcí odkazují na rozličnost míst, krajin a situací, které každodenně vědomě či nevědomě potkáváme a zažíváme.
 
Samostatná výstava Jana Krtičky přináší průřez autorskou tvorbou a představí jak multi-kanálové zvukové kompozice a interaktivní zvuková díla, tak instalace tematicky spjaté s popisem a modem vyprávění.
 
Kurátorka: Adéla Machová


Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jan Krtička: Záznamy