Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jan Dřevíkovský: V zahradě

18. 6.-28. 6. / Café Záhorský / Malba

Už jen do 28.6.2020 bude v Café Záhorský, Eliášova 1, Praha 6 (metro Hradčanská), přístupná výstava obrazů Jana Dřevíkovského: V zahradě.

Jan Dřevikovský vystudoval architekturu na ČVUT. Pracuje jako architekt, ilustrátor a podílí se na vývoji vzdělávacích deskových her pro ZŠ ve spolupráci se společností Scio.

Tento talentovaný výtvarník je také společníkem ve firmě Loris Games s.r.o., která se věnuje tvorbě deskových her a charitativním a vzdělávacím projektům.

Spolupracoval na vývoji a ilustroval počítačové a deskové hry Urtica, Dorn, Dorn 2, Ekopolis, Multipolis, Numerix, Malacca a Oeconomica. Pracoval na rozsáhlém komiksovém projektu Klíčení s tématem mytologické kosmogonické ságy. Ilustroval dětské a fantasy knihy Tajná kniha Šerosvitu, Rytíři čtyřiceti ostrovů a Vánoční příběh.

Jan Dřevíkovský ve volné tvorbě rád zpracovává nahodilé struktury a nevědomé motivy, které v sériích obrazů rozpracovává a sleduje proměny jejich forem.

Web malíře: Strixovo.cz.

….

Všechny fotky z výstav i vernisáže: Honza Ch.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jan Dřevíkovský: V zahradě