Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jakub Sýkora: Screensaver na procházce

23. 1.-5. 5. / Pracovna / Malba

Do 5.5.2017 bude v Pracovně, Vlkova 36, Praha 3 (vzadu ve sdílené kanceláři), přístupná výstava Jakuba Sýkory: Screensaver na procházce.

Jakub Sýkora
Absolvoval jodelinstitut v bavorském Grünsteimu (2004-2006) a pražskou Akademii výtvarných umění (2006–2012, ateliér Nová média II Veroniky Bromové, ateliér Malba I Jiřího Sopka).

V roce 2013 obdržel Cenu Jana Zrzavého pro mladé české a francouzské umělce pracující v Bretani, v roce 2014 se stal finalistou Ceny kritiky pro mladou malbu s přesahy a v roce 2016 nebyl oceněn vůbec. Práce autora byly zastoupeny například na projektech Absolventi vídeňské a pražské akademie (Centrum Egona Schieleho, Český Krumlov, 2014), Farben (Gekkau, Řím, 2015) nebo Černý koně (Richard Adam Gallery, Brno, 2015).
***
V Pracovně představí výstavu s názvem: „Screensaver na procházce“, která zahrnuje převážně abstraktní obrazy z posledních let. Vystaveny nebudou zejména teppichy z let 1930-1971 ani krtek (volané číslo neexistuje).Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jakub Sýkora: Screensaver na procházce