Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jakub Ludvík a Rosch: Osobnosti mezi světy

Do 12.11.2015 bude ve výstavním sále ve 2.patře Staroměstské radnice, Praha 1, přístupná výstava Jakub Ludvík a Rosch: Osobnosti mezi světy.

Jakub Ludvík a Rosch: Spojení fotografie a malby – spojení dvou světů – světa známých osobností a jejich fotografií a světa vnímaného mladou a nadějnou malířkou Rosch.

Fotografie významných osobností, zachycené objektivem Jakuba Ludvíka v kontrastu se světem expresivní abstrakce reality i fantazie, zachyceném na malířském plátně malbou, špachtlemi, vrypy a kombinovanými technikami malířky Rosch. Fotografická část výstavy je zaměřena na fotografie zachycující naše krásné hlavní město a významné osobnosti. Jedná se o tvorbu Jakuba Ludvíka za uplynulých 10 let. K vidění je zde například fotografie Tomáše Bati na střeše Nové radnice, nebo Karla Rodena v zákoutí Starého města.Plátna Rosch vyjadřují pohled na reálné i nadpozemské a duchovní obrazy světa kolem nás. Z vystavených pláten je to například Anděl, Alenka v říši divů, Archanděl Samuel, Loď…Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jakub Ludvík a Rosch: Osobnosti mezi světy