Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Jakub König: Účastníci zázraku

9. 9.-5. 10. / Rock Café / Malba

Do 5.10.2020 bude v klubu Rock café, Národní 20, Praha 1, přístupná velmi zajímavá výstava Jakuba Königa: Účastníci zázraku.

Účastníci zázraku – je tajemství, které máme celý život před očima. Všichni se účastníme zázraku svých životů, aniž bychom si to uvědomovali. Aniž bychom se z toho radovali. Aniž bychom si dovolili uvěřit té kráse, která je tu pro nás a v nás.

Jakub König (1978), hudebník, výtvarník a textař. Pochází z České Lípy, kde na gymnáziu založil kapelu Obří broskev. Od roku 2011 je ústřední postavou kapely Kittchen. V roce 2017 shromáždil kolektiv Zvíře jménem Podzim, se kterým vydal dvě alba a knihu. Celkem je držitelem tří cen Anděl. Knižně debutoval v roce 2011 komiksem Anjel, v roce 2017 vyšel flipbook Když piješ i kniha Zvíře jménem Podzim. Od roku 2013 se věnuje holotropnímu a maitri dýchání, které zásadně ovlivnilo jeho život i tvorbu. Výstava Účastníci zázraku reflektuje právě zážitky změněného stavu vědomí.
Vernisáž bude provázet hudební doprovod.Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Jakub König: Účastníci zázraku