Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Ivan Smíšek: Svět magických bytostí

Do 30. 6. 2024 je v Dorado Coffee, Betlémské nám, 1, Praha 1 (průchod přes nádvoří Náprstkova muzea), přístupná velmi zajímavá výstava foto-obrazů Ivana Smíška: Svět magických bytostí.

Ivan Smíšek, narozen 1966 v Berouně u Koněprus (kousek vedle jeskyně), je absolventem strojní průmyslové školy na Kladně a následně si k tomu ještě přidal tři roky na fakultě strojní v Dejvicích, kde se učil „krotit“ svou fantazii pomocí norem a železa.

Služební cesta Ivana „zavála“ na úžasná místa v Norsku do městečka Rosendal na fjordu, kde strávil sedm let, a tam v toulkách přírodou vytvořil fotografické obrazy, prezentované ve vernisáži „Zrcadlení“. V rámci pestrosti večera vytvořil také básnickou sbírku zrcadlení, kde se chce autor podělit o zrcadlení jak ze svého oka, tak z duše.



Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Ivan Smíšek: Svět magických bytostí