Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

intervence_3 Anežka Hošková, Jakub Hošek, Nik Timková: SUPERIMPOSITIONS

Do 31. 5. 2015 bude v Colloredo-Mansfeldském paláci, Karlova 2, Praha 1, přístupná intervence_3 Anežka Hošková, Jakub Hošek, Nik Timková SUPERIMPOSITIONS.

Výstava v Colloredo-Mansfeldském paláci představí v Colloredo-Mansfeldském paláci představí díla tří umělců, sourozenců Jakuba a Anežky Hoškových a mladé Slovenky Nik Timkové. Tito autoři vedle své umělecké tvorby už delší dobu působí jako iniciátoři hudebních a výtvarných aktivit pod hlavičkou A.M.180. Jejich tvorba má výrazný grafický až kaligrafický (v případě Jakuba a Anežky) charakter a pohybuje se v médiu malířství, grafického designu a instalace. Anežka též v poslední době experimentuje s performancí v sérii zvané Analog Witch. Autoři inspirováni barokním piano nobile vytvoří site-specific díla komunikující nejen s místem, ale i mezi sebou. Jako součást doprovodných programů k výstavě proběhne několik hudebních akcí v režii kolektivu A.M.180.

www.ghmp.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
intervence_3 Anežka Hošková, Jakub Hošek, Nik Timková: SUPERIMPOSITIONS