Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Igor Malijevský: Fotografie 1996 – 2016

5. 9.-6. 10. / Galerie Vltavín / Fotografie

Do 6.10.2017 bude v Galerii Vltavín, Masarykovo nábřeží 36, Praha 1 (u Národního Divadla), přístupná v obou patrech zajímavá a krásná výstava Igor Malijevský: Fotografie 1996 – 2016.

Galerie Vltavín představuje průřez fotografickou tvorbou Igora Malijevského. Dvacet let mezi vývojkou a ustalovačem, dvacet let mezi poezií a fotografií. K výstavě vychází reprezentativní česko-anglická monografie s texty Václava Kahudy a Jaroslava Rudiše.

Mgr. Igor Malijevský, (Praha 1970) vystudoval teoretickou fyziku na MFF UK a absolvoval několik ročníků filosofie na FF UK. Od roku 1995 se věnuje literatuře a umělecké fotografii. Je členem Svazmapu a hudební skupiny Hlinomazův apetit. Žije na Návsi Družby v Čelechovicích.

Zastoupení v uměleckých sbírkách:

Museet for Fotokunst, Odense, Dánsko
Museum of Fine Arts, Houston, USA

Sarah Morthland Collection, New York, USA

John Cleary Collection, Houston, USA

a další

http://www.malijevsky.com/Fotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Igor Malijevský: Fotografie 1996 – 2016