Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž I. Salonu České fotografie (jen do 9.12.2018)

4. 12.-9. 12. / Topičův salon / Fotografie

Jen do 9.12.2018 bude v Topičově salonu, Národní 9, Praha 1, 1.patro, v klubu přístupná velmi zajímavá výstava I. Salonu České fotografie.

Vystavujícími / vystavenými jsou Ferdinand Bučina, Petr Helbich, René Hrala, Karel Koutský, Tomáš Paulus, Tomáš Rasl, Jaroslav Rössler, Nina Šmídek, Robert Vano a jako čestný host Assem Al-Sabban.

Výstavu pořádá společenství autorů, fotografů, jako oslavu uměleckého směru, který dnes tvoří neopominutelnou součást naší výtvarné kultury.

Naším krédem je navrátit zpět krásu do objektivů a ukázat, že estetika a malebnost může jít ruku v ruce se současnou tvorbou.
Nechceme provokovat, ale pohladit po duši, zjitřené hektickou dobou. Proč šokovat, když můžeme zaujmout citlivým pohledem na svět, který nás obklopuje.

Naučit znovu se dívat, pozorovat a zachytit poezii života, zdánlivě všedních okamžiků…. Neopakovatelné proměny světla dne a noci…., okamžiky setkání se sebou samým…
Nerozdělujeme, nezařazujeme, ale vzájemně se podporujeme a doplňujeme.

Nositelé myšlenky a zakladatelé salonu
Tomáš Paulus & Nina Šmídek

web:
www.salonceskefotografie.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž I. Salonu České fotografie (jen do 9.12.2018)