Martin Fryč
back
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy
ilustrace výstavy

Vernisáž Homage a Robert Vano

16. 10.-15. 11. / Pracovna / Fotografie

Do 15.11.2019 bude v Pracovně, Vlkova 36, Praha 3 (vzadu ve sdílené kanceláři), přístupná velmi zajímavá výstava Homage a Robert Vano.

V hlavní roli zde jsou světoznámý fotograf Robert Vano a jeho manažerka Romana Parmová, se kterými lidé z chráněné dílny Lemniskáta v lednu strávili víkendový fotografický workshop v Jindřichovicích pod Smrkem (http://lemniskata.cz/news/detail/72).

Jedná se o double vernisáž – devíti velkoformátových fotografií Roberta Vana a výsledků foto-workshopu. Zároveň Robert pokřtil novou sadu sešitů s jeho snímky – velmi netradičními.

Lemniskáta – život bez bariér, o.p.s. je chráněné pracoviště pro lidi s mentálním, fyzickým a psychickým postižením, kde s láskou vyrábíme papírenské produkty. Usilujeme o to, aby zde naši zaměstnanci nacházeli své sebepotvrzení v práci, získávali nové manuální a sociální dovednosti, ale zároveň cítili, že jsou součástí skupiny lidí, která má na zřeteli individuální potřeby každého jednotlivce a přitom spolu tvořili celistvé společenství.

http://www.lemniskata.czFotografie z výstavy

Licence Creative Commons
Toto dílo podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ 4.0 Mezinárodní Licence. Stránky jsou archivovány Národní knihovnou ČR
×

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Martin Fryč and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email martfryc@gmail.com

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Vernisáž Homage a Robert Vano